20-209 Lublin, ul. Frezerów 3

tel./fax: 81 749 39 99 szkolenia@lcds.pl

Pobierz formularz zgłoszenia

Prośba o dodatkowe informacje

REMEDIACJA ZANIECZYSZCZONEJ GLEBY I ZIEMI W PRAKTYCZNYM UJĘCIU: UWARUNKOWANIA FORMALNO-PRAWNE, ASPEKTY TECHNICZNE I TECHNOLOGICZNE

Prosimy wypełnić formularz, wszystkie pola są obowiązkowe.
  •  
  •  

na przetwarzanie przez LCDS moich danych w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących planowanych szkoleń.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń (LCDS) z siedzibą w Lublinie, przy ul. Projektowej 1, kod pocztowy 20-209, e-mail: szkolenia@lcds.pl, tel. 81 7493999.

Zgoda, o której wyrażenie prosimy, ma charakter dobrowolny i może zostać w każdej chwili wycofana. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie RODO*. Zapewniamy realizację przysługujących Państwu uprawnień z zakresu ochrony danych osobowych, w tym prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych i skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

* RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.