20-209 Lublin, ul. Frezerów 3

tel./fax: 81 749 39 99 szkolenia@lcds.pl

Pobierz formularz zgłoszenia

Aktualne szkolenia

Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń specjalizuje się w szkoleniach otwartych i zamkniętych w zakresie ochrony środowiska.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia pracy w szkoleniach, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość merytoryczną szkoleń oraz ich sprawną organizację.

Nasze szkolenia prowadzą znani i cenieni eksperci, specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych.

Kładziemy nacisk na praktyczną przydatność szkoleń. Szkolenia są prowadzone w formie interaktywnej, na każdym szkoleniu jest przewidziany czas na indywidualne konsultacje.

Szkolenia w zakresie przepisów prawnych umożliwiają poznanie najnowszych regulacji prawnych, zmian przepisów, ich interpretacji, zastosowania przepisów w praktyce przedsiębiorstw i organów administracji. Udział w warsztatach podnosi kwalifikacje i rozwija praktyczne umiejętności.

Oferujemy również doradztwo i usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zapraszamy na nasze szkolenia, które wzbogacą Państwa wiedzę i profesjonalne umiejętności

Szanowni Państwo!
W związku z sytuacją epidemiologiczną, szkolenia zaplanowane w kwietniu b.r. zostają odwołane.

SZKOLENIA ONLINE

Szkolenia oznaczone jako „ONLINE” odbywają  się w formie webinarów, bez konieczności przemieszczania się i spotykania, każdy uczestnik przebywa w swoim miejscu zamieszkania / pracy.
Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą wykładowcę, kontakt z wykładowcą oraz innymi uczestnikami odbywa się w formie otwartego czatu, pytania zadawane są na bieżąco. Wykładowca udostępnia ekran z prezentacją oraz ćwiczeniami. Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymują w wersji elektronicznej kilka dni przed terminem szkolenia online. Do udziału wystarczy aktualna przeglądarka Google Chrome i dostęp do urządzenia podłączonego do internetu. Przed rozpoczęciem szkolenia każdy zgłoszony uczestnik otrzymuje e-maila z linkiem i hasłem do wirtualnego pokoju, w którym ono się odbywa, a także instrukcję uruchomienia połączenia w aplikacji, o ile zechce z takiej skorzystać (tablet, telefon).
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy mailowo i telefonicznie: szkolenia@lcds.pl, tel. 81 749 39 99.

Uwaga!
Programy kolejnych szkoleń będą na bieżąco umieszczane na naszej stronie.